Skip to content Skip to footer

Dynamic

Avrupa ile eşzamanlı geliştirilen Pimapen Dynamic Sürme’nin kullanım rahatlığı ve üstün yalıtım özellikleri ile yaşamınızdaki konforu yeni baştan keşfedin.

Teknik Detaylar

Profil Genişliği149 mm
Odacık Sayısı5
Conta Sistemiİç-Dış Conta Sistemi
Conta Tipi – RengiTPE – Gri / Siyah
ÇıtaTek Tırnaklı – PCE Contalı
Cam Kalınlıkları (mm)24, 30, 36, 44, 52
Uw*0,99 W/m2 K
Uf1,4 W/m2 K
Profil

Profil

Dynamic Sürme Pencere ve Kapı sistemlerinin; kasa profili 149 mm genişliğinde, 65 mm yüksekliğinde ve 6 odacıklıdır. Kanat profili 76 mm genişliğinde, 5 odacıklı ve 20 aks donanım ölçüsünde tasarlanmıştır.Orta kayıt profili 76 mm genişliğinde ve 5 odacıklıdır.Bu sayede basit sürme sistemler arasında yüksek yalıtım özelliği taşır.

Tasarım

Tasarım

Avrupa ile eş zamanlı geliştirilen Dynamic Sürme Sistemi, manzaradan ödün vermeyen ortamlar oluşturmak için optimum çözümdür.

Cam Kombinasyonları

Cam Kombinasyonları

Profil ve cam birleşimlerinde estetik görünüm sağlamak için özel tasarlanmış çıktaları mevcuttur. 24-30-36-44-52 mm genişliklerinde çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıta özelliği ile iyileştirilmiş ses yalıtımlı, güvenlikli ve güneş korumalı cam uygulama imkanı verir.

Donanım

Donanım

Sahip olduğu kanca kilit donanımı sayesinde, benzerlerinden ayrışarak yüksek emniyet sağlar. Dynamic Sürme Sistemi kullanım kolaylığı ve düşük bakım maliyetleriyle diğer sürme sistemlere göre avantajlıdır.

İlham  Alın