Skip to content Skip to footer

Albatros 

Pimapen Albatros Sürme Kapı Serileri, PVC kapı olarak geniş açıklıklara ikili, üçlü ve dörtlü kombinasyonlarda uygulanıp,özel tasarım hareketli köşe birleşim profili sayesinde 90º köşeli uygulamalarda kanatlar açıldığında köşe kısmında herhangi bir dikey profil yer almaz, dolayısıyla görüntüyü kesmeyen ferah ortamlar sağlanır.

Teknik Detaylar

Kasa Uygulamalarıİki ray / üç ray / sabit bölmeli / sineklikli kasa / pervazlı kasa
Profil StandardıB Class (TS EN 12608-1)
Conta SistemiFırça Conta / TPE
Conta Tipi – RengiTPE – Gri / Siyah
Cam Kalınlıkları (mm)4, 20, 24
Profil

Profil

Pimapen Albatros Sürme Serisi 6 çeşit kasa profili ile her türlü ihtiyaca cevap verecek çözümler üretir. İki, üç, dört, beş ve altı kanatlı sürme pencere ve kapı uygulamaları yapılabilir. Sabit bölmeli kasa profilinde hareketli kanat iç ortamda olduğundan, kullanımı ergonomik ve güvenlidir. Dışarıdan sineklik-panjur uygulamaları da böylece daha verimli çalışmaktadır.

Tasarım

Tasarım

Kendinden pervazlı kasa profilleri iç yüzeyde doğrama duvar birleşimlerinde görsel bütünlük sağlar. Kendinden sineklik raylı kasa profili sayesinde ilave ray kullanılmadan sürme sineklik yapılabilmektedir. Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır.

Cam Kombinasyonları

Cam Kombinasyonları

4-20-24 mm genişliklerinde tek cam, çift cam üniteleri veya panel kullanımı sağlayan çıtalar mevcuttur. Temperli cam uygulaması ile darbelere karşı dayanıklıdır.

İlham  Alın